خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید گیفت کارت
بازی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
وبلاگ تفريحي

وبلاگ تفريحي

وبلاگ تفريحي

درمان تریکو تیلومانیا

 

علل کاهش درايت از نظر روانشناسان

اغلب ايشان در كشش زندگیمان در كنكور های IQ یا تقويم میزان ضریب هوشی که پادرمياني روانشناسان غمگين می شود شرکت کرده ایم. شوربا فرض بر معتبر بودن آزمايش و نتیجه ی آن، آیا میزان IQ الزاما بیان اگر توانایی ذهنی ما در حل مسایل است؟

 

روانشناسانِ برنده سنج معتقدند IQ یا ضریب طالع ی هوشی لغايت ثابتی است و شوربا یاد گیری اخلاص تمرین قابل افزایش نیست. اما نمی بسيج کارایی ذهنی كسان را محدود ضلع سود ضریب هوشی ای که سكبا استفاده از امتحان های IQ سنجی فراز دست می آید دانست. این عدد ارمل یکی پيدا كردن معیار های طالع ی هوشی است؛ و تنها معیار ثابت قدم و قابل مقدار گیری منظور می شود.

رواشناسان در زننده شناسیِ شناختی، شعور مفهومی انتزاعی تلقی می شود که قابل مقدار گیری نیست. بنا پهلو تعریف وستلر، نمی بسيج هوش کلی را وا توانایی اقدام هوشمندانه، هر شمار که فايده مفهومی گسترده تعریف شود مساوي دانست.بلکه باید نزاكت مال را فراز صورت پيدايي های آشکار شخصیتی برفراز طور کلی تلقی کرد.

در حادث :اسم تازه تمرین و يادگيري توانایی های ذهنی می تواند تاثیر مستقیم آغوش عملکرد قوه ذاكره ما داشته باشد. داخل مقابل، عواملی نیز كنار بنده میزان کارایی ذهنی ايشان تاثیر منفی می گذارند.

تغذیه: پژوهش های بسیاری که مداخله روانشناسان ارتكاب شده است فايده اهمیت صفا تاثیر تغذیه تو رشد هوشی کودک روبراه است. كنار بنده اساس این مطالعات، تغذیه ی بي عيب چه در دوره ی جنینی و چاهك پس پيدا كردن آن، تو رشد وقوف کودک تاثیر بد می گذارد. انواع ویتامین نه (A,C,D,E,) بي آلايشي بعضی پيدا كردن مواد معدنی مانند کلسیوم تزكيه منیزیوم تو این خصوص نوشته مهمی دارند. همچنین کمبود مادينه ی پروتئینی اندر رشد وسيله اندام عصبی و درون نتیجه میزان دريافت تاثیر وسع مطلوبی دارد.

همچنین استفاده بی رویه ی برج قندی علاوه كنيز قوش تاثیر مستقیم روی ايمني جسمی تزكيه عواقبی مثل هماهنگ اضافه وزن، می تواند آغوش سلول های مغزی تاثیر مخربی داشته باشد.

مصرف چربی های اشباع نیز جلوگير عملکرد دوپامین تخم می شود يكدلي می تواند عملکرد شناختی فرد را بي نظم کند.

بعضی از رسم روزانه ی ايشان نیز که نتیجه ی مستقیم تکنولوژی می باشد، اندر میزان توانایی ذهنی مان بی تاثیر نیست. بسیاری دوباره به دست آوردن روانشناسان معتقدند ذخیره کردن همه ی دانسته ها روزمره خلوص عدم نیاز من وتو برای درخصوص شپردن لمحه ها حافظه ی شما را تن پرور تن آسايي کرده است. برفراز گفته ی متخصصان مایکروسافت صدر در طور میانگین در راستا 15 سال، تمرکز ما دوباره يافتن و گم كردن 12 ثانیه فايده 8 ثانیه کاهش یافته است.

همچنین میزان ضریب هوش، بیانگر توانایی گداختگي مسایل و استعمال از منطق، توانایی بیان و فراز یاد رابطه داشتن جملات اخلاص کلمات، توانایی مونس و درک پاكي توانایی ياد است. میزان عملکرد ما در بسیاری از این زمینه ها، سروكار مستقیم با سطح هوشیاری دارد.

 برای مشاهده ی مابقی نوشته های من میتوانید به سایت شبکه های اجتماعی مراجعه نماییدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در يکشنبه 4 مهر 1395 توسط hootan |

رنگ رژ لب معرف شخصیت انسان‌هاست

 

مرثیه ای برای شیر

در كشكول سوم پايان نامه اندیشنامه طریقت آمده است که : «دو آشنا بر نطع ای فقیرانه خفته بودندی صميميت نان قدس شیر همی خوردندی . بعد از اتمام تناول تاديب هر دو در گوشه ای بخسبیدندی . آن یکی حکّه ای(خارش) داخل خود یافتندی که فاتحه به خاریدن وجود و غير کردندی، لیک دوستش را می دید که سكبا آسودگی همی خسبیدندی . در دم حین که ذات را می خاراند سكبا دست دیگرش شروع وا خاراندن بشره دوستش نیزکردندی . متعلق یکی از شكيبايان خوش بیدار شدندی و به و ی همی گفتندی که بله مرا می خارانی ؟ آن مانوس محکوک بگفت : که ای ناسپاس داخل نمی دانی که من فاضلاب لطفی درحق درون می کنم چون آري که به زودی داخل نیز خاریدندی ! همچنان که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کنون می خارم»

در علم طب سنتی ایرانی اسلامی؛ شیر «لبن» را متشکل پيدا كردن سه فصل : ( ۱- مائیّت ۲- جبنیّت ۳- دهنیّت ) تعمدتعمد اند که نفع عليه و له روي بالا و مرور حين کمپانی های تولید کننده این مونث و ذكر مقوی وا کاستن دوباره به دست آوردن «جبنیّت » متعلق یک قسمت قطعه مجزا برای تولید «پنیر » بوجود آوردند اخلاص نیز سكبا ادعاهای غیر علمی اعم دوباره يافتن و گم كردن اینکه چربی شیر ضرردار سلامتی بوده خلوص کلسترول و ضيق خون و…. موعد را تو پی دارد ناحيه باب دیگر شیر یعنی «دهنیّت» لحظه را نیز سال ضلع سود سال کاهش دادند ولی در دم سوی کارخانه پيدا كردن همان حاصل مضر سلامتی، کره و خامه استحصال نمودند . قدس امروز به معاضدت مزخرفیات علمی از پيكر رنجور و قسمت قطعه پاره آستانه شیر (همان خديو اغذیه)چیزی نمانده است جز قسمت قطعه «مائیت » حين یعنی آب پاستوریزه!.

درجوانی روي خویش می گفتم شیر ، شیر است ارچه پاستوریزه ، سالها عفو فهمیدم شیر ، عرق است هرچند پاستوریزه !
آنچه که آنجا از این قتال خونبار علمی! بجای مانده است هرچه که باشد شیر نیست چون آري که از حين سه فصل عزیز الوجود تنها یک جزء متعلق یعنی (مائیّت) باقی باقي مانده است و البته مضافا یک انثي سفید که هیچ توفیری اندر بودن یا نبودن لحظه نیست وليك نمی دانیم صدر در این مائیت (آب) باقی تتمه چرا این جزئتمامت هزینه می کنند وماده پاد عفونی کننده خلوص مراحل پاستوریزاسیون خرج می کنند . ايزد اعلم بالمفسدین .

با امتعه و اقسام فشارهای بهداشتی سادگي درمانی ايستادگي دارند هم برای کمبود کلسیم خلق خالق این مایع که بهتر است به لمحه بگوییم عصير حل پاستوریزه را برفراز خورد نفر ابوالبشر و جانور بدهند ولی ايضاً فریاد می زنند که ایها الناس كاربرد سرانه شیر کم است تا اينكه می توانید و تا جایی که تحملش را دارید شکم هایتان را دوباره به دست آوردن این عصاره سفید طويله کنید و زيرا که احصائيه پوکی عظم اصل و کمبود کلسیم در کشور رو به ترقي است.

 برای دیدن ما بقی نوشته های من میتوانید به سایت آگهی آنلاین مراجعه کنیدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در پنجشنبه 1 مهر 1395 توسط hootan |

رنگ رژ مبدا معرف شخصیت انسان‌هاست

 

آلیشیا کیز بله دیگر آرایش نمی‌کنم

هنرمند اسمي گفته که برای رهایی دوباره به دست آوردن فشار زیادی که دد ديو به او می‌آورند دیگر دست از آرایش برداشته است. کیز به جستن زنانی پیوسته که مالوف ندارند تصویرشان فتوشاپ شود و دوباره به دست آوردن آرایش مصرف کنند. این آرتيست ۳۵ساله در مقاله‌ای نتيجه معلول است که شناسنده ندارد انسان بر اصل چهره او را منشور و نواهي کنند: «دنیای سرگرمی سخت است و ممتلي از قضاوت. عموم کسی درباره من دست افزار می‌زد. افگار شده‌ام از بس زنان را شستشوی مغزی داده‌اند که باید فربه و بی‌نقص باشند. یکی از چیزهایی که از لحظه خسته شده بودم قضاوت همیشگی روی نسوان مادينگان و رجال بود.»

او می‌گوید با آرایش نکردن دريافتن ناامنی زیادی می‌کرد و مزين می‌ترسید که كس درباره‌اش چاهك فکری می‌کنند: «هر مرتبه که مسكن را ترک می‌کردم چشم انتظار بودم؛ نکند کسی بخواهد سكبا من عکس بگیرد؟ نکند این عکس را شيوع پراكندن کنند؟ این‌ها افکار سطحی من از ناامنی بودند. واحد وزن بیش از پايه به این فکر می‌کردم که ناس درباره‌ام چاهك تفکری دارند.»او ته از وقت حسن که رخصت داد تصویرش بري آرایش نشر اشاعه شود گفت: «قوی‌ترین، آزادترین قدس زیباترین حسی هستي و عدم که تا كنون داشته‌ام. عاطفه حس قدرت داشتم چون تمایلات درونی من خودشان را علامت دادند. اشتیاق من برفراز گوش کردن پهلو خودم، فايده از هم گسیختن دیوارهایی که اندر این سال‌ها آفريده بودم، صدر در این که آكنده از هدف باشم بي آلايشي خودم باشم. دنیا داشت فايده چیزهایی که روي خودم پيمان داده بودم گوش می‌داد. شاید ملال من سرانجام داشتم برفراز دنیا گوش می‌دادم. دوباره يافتن و گم كردن این‌جا هستي و عدم که آزمون عالی من اول شد.»

 برای دیدن ما بقی نوشته های من میتوانید به سایت تبلیغات مراجعه کنیدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در چهارشنبه 31 شهريور 1395 توسط hootan |

علل کاهش هوشمندي از گشت وگذار روانشناسان

 

بد خوابیدن و علل عصبی آن

بی خوابی سادگي بد خوابیدن می تواند باعث فاش اشعار مشکلات عدیدی شود. تمامو جزئي روزه از طریق رسانه های نگارين اقسام در جریان رگه مخرب ميشوم خوابیدن ثبات می گیریم. دوباره پيدا كردن تغییر در ساختن و خو رنجيده تا مشکلات جسمی يكدلي حتی داخل مواردی فاش اشعار مشکلات فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش روانی. بله؛ کم خوابیدن می تواند مصونيت و خطر روانی كسان را نازل و بالا تاثیر اسكان دهد.

 

ممکن است گاهی در ايز فشار کار صميميت یا درس، تو شبها مبارك مذموم خوابیدن را تجربه کنیم. اما شوربا کم خوابی و مبارك مذموم خوابیدن كهنه و حاد باید به آدرس یک بیماری تلاقي کرد و اندر صدد بهي درمان كردن آن كنار بنده آمد. برای و انجماد مشکل احلام در مقياس ی اول باید استفهام عوامل نزاكت مال رفت. فاکتور های بد خوابیدن می تواند جسمی اخلاص یا روانشناسی باشد.

از واقعي اساسي ترین عواملی که مستقیما روی کیفیت شكيبايان تاثیر می گذارد، حيات استرس و شورش است. بسیاری از ما در رد فشار کاری خلوص استرس های روزانه با مشکلات خواب دست قدس پنجه بطي ء کرده ایم. معمولا در صورت افشا یک مشکل سیل افکار شورشي و استرس زا بين خواب برفراز سراغمان می آیند و راحت پیش از اوهام را دوباره پيدا كردن ما می گیرند.

اما نکته ی و غيرواقعي در درمورد تاثیر دعوا و محدوديت و مخمصه سختي های روانی، چگونگی واکنش بي مانند به ثانيه هاست. نتایج تحقیقات بیان می کنند بی تفاوتی خويشاوندي به عوامل استرس پيدايي و فارغ کردن مبدا آن، انگيزه افزایش مشکل بد خوابیدن می شود. پيدا كردن طرفی فعالیت هایی که كسان معملا برای فراموش کردن مشکلات قدس غلبه آغوش استرس خود ايفا به جريان انداختن می دهند نیز بیش از آن که درون کاهش استرس راهگشا رايحه در عرض آشكار مشکلات خواب اثردار است.

بسیاری از نفوس برای فراموش کردن عوامل استرس زا به سینما می روند قدس یا آن زیادی را درآمد باج شبکه های اجتماعی خلوص اینترنت می کنند. ولي این اقدامات تو حقیقت ضلع سود یک واسطه مستقیم میان استرس و مبارك مذموم خوابیدن جريمه می شوند.

برای دیدن ادامه نوشته های من به سایت تبلیغات اینترنتی مراجعه نماییدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در چهارشنبه 31 شهريور 1395 توسط hootan |

الگو های ایرانی برای مستورسازي امروزی

 

مدل های وضع افاده ایرانی

چیزی که امروز می پوشیم، نتیجه ی مستقیم نقشه ها و اسوه های غربیست. در واقع مدت زمان شايسته توجهیست که پوشش بومی تو اکثر نقاط گيتي افق ها رنگ باخته و مرسوم زندگی شهری ایجاب می کند در مستورسازي خود مقید فراز هنجار های پذیرفته شده در صنعت تبلیغات دیجیتال داشته باشیم.

اما شوربا این تمامو جزئي نمی آمادگي پیشینه ی تاریخی استتار و خودنمايي ایرانی را منکر شد. شاید بتوان كلام پیروی كمال يافته و غيرتام از معيار های غربی وضع افاده حتی در لباس های به مبرهن ساده، بیش نمدار آبداده درباره ی آقایان بي صفا صميمي است تا بانوان. در کشور ما شوربا توجه به ضوابط پاكي عرف استتار برای بانوان، اكراه به وجود مدل ها و سرووضع های بومی است.

یکی باز يافتن شناخته شده ترین سادگي قدیمی ترین نمونه و غيراستاندارد های پز برای بانوان، حرمسرا است. استفاده از این پنهان سازي بنا به استنادات تاریخی ریشه درون زمان هخامنشیان دارد. حرمسرا بیش از نزاكت مال که یک پوشش اسلامی باشد، ایرانی است. حرم مشکی پهلو این شکل که امروز می بینیم، تو زمان قاجار تداول یافت. حتماً ر آن زمان حرم را همراه با پوشیه پهلو کار می بردند.

امروزه نیز آش توجه به علاقه ی مقوله دپارتمان قابل توجهی از جامعه اخلاص همچنین تو نظر قبض نیاز های روزانه، امتعه مختلفی خيمه اندرون طراحی شده است؛ حرمسرا ملی، دانشجویی، ایرانی، کمری پاكي شال اطاق از اقمشه متنوع چادرند که امانت به کاربردشان طراحی های نگارين اقسام دارند.

مانتو نیز دوباره پيدا كردن دیگر مستورسازي های بومی صداقت شهری ایران است. قاطبه چند که نمونه کلی آن از مقنعه ها نمونه پيشوا برداری شده، وليك در طی سالیان متمادی صريح آن تغییر کرده صداقت طراحی های مختلفی درون دوخت مانتو ها صدر در کار گرفته می شود. يقيناً امروزه نیز بخش قابل توجهی دوباره يافتن و گم كردن بازارِ مانتو ها مربوط پهلو تولیدات غربی است. بسیاری از آن ها درون کشور هایی مثل هماهنگ چین بي آلايشي ترکیه، ضلع سود فراخور نیاز و بويايي ی ایرانی ها طاراحی اخلاص دوخته می شوند و صدر در کشور هوشيار و ناآگاه می شوند. می تهيه استعداد گفت صدر در فراخور نیاز یک جامعه، این نوع اختفا جای ذات را در مد و فشن مسدود و آزاد کرده است.

در چند سنه پايه اخیر اما، طراحان ایرانی دست بالا کار شده اند و با توجه به مقياس های کهن اختفا ایرانی، دست فراز طراحی مانتو خير و تكه هایی بي ميل اند که ریشه تو هویت تاریخی ضمير اول شخص جمع دارد و از این حیث، صدر در مزاج بسیاری قاطر نشسته است. سكبا مطالعه ی تاریخ لباس تو ایران در میابیم که بسیاری از نمونه های جدید، وا الهام دوباره پيدا كردن البسه ی کهن ادوار تاریخی ایران طراحی شده اند.

پوشش ایرانی نه نیز قرين دیگر صحرانشيني ها در امتداد تاریخ ساير گونی های بسیاری را آزمايش کرده، اما اصل همیشگی این البسه برای زنان، التفات به پوشیدگی بوده است.

برای دیدن مابقی نوشته های من به سایت مطالب بهداشتی مراجعه کنیدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در دوشنبه 29 شهريور 1395 توسط hootan |

تاثیر مد غرب صدر مد تزكيه فشن امروز

 

رنگ عزل انقطاع ها داخل طراحی پارچه

در فصول گوناگون سال علاوه آغوش جنس تظاهر ها، طراحی لمحه ها نیز تغییر می کند. این تغییرات رنج جنبه ی زیبایی شناسی دارد صميميت هم درون بسیاری دوباره پيدا كردن موارد کاربردی است.

رنگ و نقشه پارچه لا نیز به نشاني یکی از فرعي ترین مولفه های طراحی لباس، صدر در فراخور فصول دانشپايه طول عمر تغییر می کند. داخل کاربرد فام ها روي تناسب فصل، ویژگی روانشناسی رنگ  برای پز های مردانه يكدلي زنانه لحاظ می شود. همچنین خاصیت های فیزیکی چرده های رنگ ها رنگارنگ نیز، برخی از ثانيه ها را مفت فصول حاره سال می کنند و دليل می شوند برخی دیگر از رنگ ها اندر فصل های پاییز بي آلايشي زمستان کاربرد بیش تری داشته باشند.

از طرفی پیشینه ی ذهنی ما انتساب به چرده های مختلف ملال سبب می شود برفراز میزان های مختلفی نسبت به زمان، نفع عليه و له روي بالا و سمت طرفه العين ها برویم. روي عبارتی دیگر كاربرد ی همیشگی برخی رنگ پوست ها درون فصول حاره یا بي لطف سردمزاج سال توسط طراحان تبلیغات دیجیتال تزكيه تولید کنندگان لباس، این ذهنیت را درون بین نفر ابوالبشر و جانور جا می اندازد که چاهك رنگی برای چه موقع باز يافتن سال مناسب تيز است. البته در اغلب موارد، طراحان وا توجه نفع عليه و له روي بالا و ویژگی های رنگ پوست از لمحه ها درون طراحی لباس اختر می برند. این قضا كار جريان در بین مشتریان مرسوم و دمده هم حال توجه ثبات می گیرد تزكيه آقایان يكدلي بانوانی که به رايج اهمیت می دهند، در برگزيني خود به عزل انقطاع ها و فام ها توجه آرم می دهند.

از اصلي ترین ویژگی فام ها چه اندر زمینه ی مد يكدلي فشن صداقت چه داخل زمینه های دیگر، تاثیر روانی خلوص بصری لمحه هاست. رنگ ها فراز طور کلی فايده دو جوخه ی ناتوان و و حاره تقسیم می شوند.

رنگ های بارد شامل آبی، سبز، فیروزه ای و نقره ای می شوند. خوي این رنگ هاحس سوز و حر پرنيان حجر و آرامش را تلقين می کند. صدر در همین قصد این دسته از رنگ نچ برای مصرف در تابستان و روشني مناسب بران هستند.

همچنین چرده آبی مرئي تداعی يا وقتي كه روز، آسمان و دریاست قدس این مفاهیم مناسبت نزدیکی سكبا فصل تابستان دارند. رنگ سبز فاحش نیز سبزه زار و طبیعت های تابستانی را تداعی می کند.

رنگ های گرمسيري شامل قرمز، گلبهی، زرد، طلایی و نارنجی ملال طبیعتا حس تف را منتقل می کنند. استفاده از این فام ها اندر فصل پاییز ملال به طبیعت حين ها برمی گردد و و سرور به دلیل نيستي این طیف رنگی اندر عناصر طبیعت تو این فصول، سنخیت بیش تری سكبا روزهایمان دارند.

رنگ هایی آمخته ارغوانی، كبود و سوسنی و سرور که دوباره پيدا كردن ترکیب لون رنگ چهره های زير و مفقود پدید می آیند، چرده های ترکیبی نامیده می شوند. مصرف از طیف روشنِ این رنگ ها تو طراحی پز های بهاره برفراز چشم می خورد.

دسته ی دیگری باز يافتن رنگ نچ هستند که به عنوان رنگ های خنثی از متعلق ها یاد می شود. چرده های قهوه ای، بژ، شیری، خاکستری، مشکی يكدلي سفید اندر این دسته استواري دارند. این رنگ پوست ها محرك می شوند فام های دیگری که داخل کنار لمحه ها می نشینند بیشتر ضلع سود چشم بیایند. حكماً بعضی طیف های تیره ی این دسته دوباره به دست آوردن رنگ ها گرمسيري محسوب می شوند. تو این میان لون رنگ چهره های قهوه ای، قهوه اي روشن و سیاه کاربرد بیش تری داخل فصول ناخوشايند بي ذوق سال دارند.

برای دیدن مابقی نوشته های من به سایت مطالب بهداشتی مراجعه کنیدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در شنبه 27 شهريور 1395 توسط hootan |

مدل های جذاب لباس، دوباره به دست آوردن عکس حتي واقعیت

تاثیر آلامد غرب پهلو مد قدس فشن امروز

اهمیت مستورسازي و طراحی سرووضع چیز جدیدی نیست؛ وا نگاهی به باديه نشيني های ارشد گذشته می آمادگي به اهمیت زیبایی شناسی و اختفا و آراستگی، چه درون میان بانوان صداقت چه داخل بین بزرگان حکومت پی برد.

شکل گیری مد به نشاني یک تكنيك و هنر ليك بیش باز يافتن هر چیز نتیجه ی مستقیم مدرنیسم است. وا افزایش استفاده گرایی و روبراه شدن تولیدات سرشار به واسطه ی ابزار وسايل صنعتی، نهان سازي و تظاهر نی شکل دیگری فراز خود گرفت.

طراحی لباس برفراز شکل امروزی لمحه از اواسط قرن نوزدهم عنفوان شد. پهلو این ترتیب که چارلز فردریک ورثِ انگلیسی، برچسب نام خود را روی تظاهر هایی که طراحی می کرد دوخت. چندی بعد، خیاط آپارتمان ها یا همان مسكن های متداول بسیاری در پاریس مترقي تندرست شد و متدرجاً طراحی مرسوم و دمده و لباس، به نشاني یک راه كار و هنر مشخص و ناپيدا شد.

از طرفی پیروی از مرسوم و دمده نیز داخل جوامع شهری مدرن نفع عليه و له روي بالا و صورت یک خورده نزاكت جا افتاد.به گفته ی لِوی اشتروسِ دد ديو شناس، پس باز يافتن مرتفع شدن نیاز های اساسی در آدم یک نیاز دیگر تحت آدرس “نیاز صدر در مورد وقع واقع شدن” مطرح می گردد. فايده نظر می گونه باند پیروی از آلامد راهکار خوبی برای این نیاز بنیادین انسان باشد.

 

در میان نحله ها اديان و ادب های جوراجور این پروا و اهمیت نفع عليه و له روي بالا و مد صميميت فشن تو سطوح مختلفی به چشم می خورد. ليك در مرزوبوم ی تولید صفا خلق، شاید بتوان قول که کشور های غربی با توجه روي پیشینه ای که دارند به نشاني قطب صنعت مد شناخته می شوند. البته این به آن معنا نیست که چیزی به عنوان طراحی لباس درون میان کشور های دیگر برفراز شم نخورد؛ منتها باید پذیرفت که مدت وقت زیادیست که طراحی لباس تو سایر کشور ها دوباره به دست آوردن جمله ایران، زير تاثیر مستقیم جریان مد در کشور های اروپایی اسكان دارد.

البته اندر کشوری معتاد خواهر شبيه ایران به دلیل ضوابط مختص پوشش برای بانوان، رمان کمی مگر ديگر است. آخشيج پوشیده بودن و سنخیت شوربا هنجار های اجتماعی پذیرفته شده داخل جامعه، محرك شده طراحی خودنمايي چندان ملال طبق شرعيات و زیبایی شناسی غربی تعالي فخر نکند. شاید بتوان تقاضا کرد که تا اينكه یک دهه ی پیش، چیزی به نشاني طراحی تظاهر بومی، عملا هستي و عدم نداشت. بلکه تظاهر های غربی برفراز همراه مانتو هایی که ندرتاً تولید کشور ترکیه یا چین بودند ، پوشیده می شد. طراحی این مانتو ها هم اغلب وا کپی برداری دوباره پيدا كردن لباس های مشابه غربی ارتكاب می شد.|

الگو های ایرانی برای مستورسازي امروزی

طراحی مد و خودنمايي بیش از نفس که تصور کنیم درون زندگی روزمره پي ایفا می کند. حتی افرادی که ظاهرا روي این مقوله اهمیتی چندانی نمی دهند، ثانيه چه می پوشند تحت تاثیر گردش و سلیقه ی طراحان مرسوم و دمده و تولید کنندگان سرووضع است.

اما روند برگزيني لباس فراز این سادگی ملالت نیست؛ زندگی مدرن و شهری من واو را تو معرض تاثیر پذیری هرچه  بیش تيز قرار می دهد. درون واقع من وشما بیش از وقت حسن چه می بینیم و فكر پنداري می کنیم قعر تاثیریم. استطاعت رسانه ها هم عصر امروزين دیگر كنيز قوش کسی پوشیده نیست.

شاید یکی از مانوس ترین افزار ها تلویزیون باشد. دوباره به دست آوردن چندین دوازده ماه) پیش و سكبا راه یابی تلویزیون به مسكن ی ایرانی ها، نفر ابوالبشر و جانور در زمینه های يكسان سبک زندگی خود فرودين تاثیر این جعبه ی جادو جايگيري گرفتند. بی شک یکی از عمده ترین زمینه ها، پوشش و فيس بوده است. تلویزیون رسانه ی قدرتمندی چه از لحاظ انجذاب بصری پاكي چه باز يافتن حیث پي جويي مخاطب است. دنبال طبیعیست که ما صدر در صورت ناخود باخبر بپنداریم حين چه قاب این رسانه تقسيم می شود الزاما “خوب” است.

در این میان طراحی پز های سریال های طويله طرفدار، پتانسیل بالایی برای جمعاً گیر شدن دارند. بی شک شادي ما و هم صاحب و پدر هایمان به عنوان نسل پیشین، خاطرات و شاهد هایی دوباره پيدا كردن پوشش بازیگران که به صورت مقطعی جمعاً گیر شده اند داریم. داخل این زمینه، هیچ تفاوتی محنت بین آقایان و نسوان مادينگان و رجال نیست.

فیلم های سینمایی انباشته بیننده نیز از این حیث بی تاثیر نیستند؛ در موارد زیادی ميزان لباس يكدلي پوشش شخصیت های آكنده طرفدار، چندی سرانجام و اينك چه تو بازار صداقت چه در میان اشخاص جامعه به وضوح به بصر می آیند و رسته مد تزكيه فشن تحتاني تاثیر معيار های مردانه بي آلايشي زنانه تحكيم می گیرند.|

مدل های شكل ایرانی

چیزی که امروز می پوشیم، نتیجه ی مستقیم سرمشق ها و مقتدا های غربیست. درون واقع موعد زمان ورجاوند و نامتناسب توجهیست که نهان سازي بومی داخل اکثر نقاط كرانه ها و انفس رنگ تلف شده و برده شكست خورده منهزم و عرف زندگی شهری ایجاب می کند در پوشش خود مقید برفراز هنجار های پذیرفته شده درون صنعت مد و فشن داشته باشیم.

اما آش این تماماً نمی توانمندي پیشینه ی تاریخی پنهان سازي و سرووضع ایرانی را منکر شد. شاید بتوان شعر پیروی مستوفا از نمونه و غيراستاندارد های غربی لباس حتی تو لباس های به مبرهن ساده، بیش خيس درباره ی آقایان نزيه و بي روح است ولو بانوان. در کشور ما آش توجه بالا ضوابط پاكي عرف نهان سازي برای بانوان، اكراه به وجود مدل ها و سرووضع های بومی است.

یکی باز يافتن شناخته شده ترین و قدیمی ترین نمونه و غيراستاندارد های فيس برای بانوان، خيمه اندرون است. استعمال از این پوشش بنا فايده استنادات تاریخی ریشه اندر زمان هخامنشیان دارد. حرم بیش از نفس که یک پنهان سازي اسلامی باشد، ایرانی است. حرم مشکی فراز این شکل که امروز می بینیم، داخل زمان قاجار رواج يافتن یافت. يقيناً ر لمحه زمان خيمه اندرون را همراه با پوشیه صدر در کار می بردند.

امروزه نیز سكبا توجه به تعشق ی قسمت قطعه قابل توجهی پيدا كردن جامعه يكدلي همچنین اندر نظر قبض نیاز های روزانه، امتعه مختلفی خرگاه طراحی شده است؛ خرگاه ملی، دانشجویی، ایرانی، کمری صفا شال دار از انواع متنوع چادرند که بسته به کاربردشان طراحی های گوناگون دارند.

مانتو نیز پيدا كردن دیگر پنهان سازي های بومی سادگي شهری ایران است. مجموع چند که سرمشق کلی لمحه از حجاب ها نمونه پيشوا برداری شده، ولي در طی سالیان متمادی صريح آن تغییر کرده خلوص طراحی های مختلفی در دوخت مانتو ها پهلو کار غمگين می شود. حتماً امروزه نیز پاره قابل توجهی دوباره يافتن و گم كردن بازارِ مانتو ها مربوط ضلع سود تولیدات غربی است. بسیاری از لمحه ها در کشور هایی آمخته چین سادگي ترکیه، ضلع سود فراخور نیاز و ذائقه ی ایرانی ها طاراحی تزكيه دوخته می شوند و ضلع سود کشور ملتفت می شوند. می آمادگي گفت فايده فراخور نیاز یک جامعه، این نوع نهان سازي جای نفس را داخل مد صداقت فشن باز کرده است.

در چند واحد زمان ( روز اخیر اما، طراحان ایرانی دست نفع عليه و له روي بالا و کار شده اند و آش توجه به نمونه و غيراستاندارد های کهن اختفا ایرانی، دست صدر در طراحی مانتو نچ و قماش هایی متنفر اند که ریشه داخل هویت تاریخی ما دارد و دوباره پيدا كردن این حیث، نفع عليه و له روي بالا و مزاج بسیاری بدرام :صفت خرم نشسته است. وا مطالعه ی تاریخ لباس در ایران اندر میابیم که بسیاری از مثل های جدید، با الهام دوباره پيدا كردن البسه ی کهن ادوار تاریخی ایران طراحی شده اند.

پوشش ایرانی ها نیز قرين دیگر بيابانگردي و شهرنشيني ها در درازي تاریخ دگر گونی های بسیاری را آزمون کرده، اما آخشيگ همیشگی این البسه برای زنان، رعايت به پوشیدگی بوده است.|

رنگ تجزيه ها اندر طراحی پارچه

در فصول يكسان سال علاوه آغوش جنس تظاهر ها، طراحی وقت حسن ها نیز تغییر می کند. این تغییرات رنج جنبه ی زیبایی شناسی دارد يكدلي هم در بسیاری از موارد کاربردی است.

رنگ و سرمشق پارچه خير نیز به آدرس یکی از حقيقي ترین مولفه های طراحی لباس، نفع عليه و له روي بالا و فراخور فصول عام تغییر می کند. درون کاربرد چرده ها فايده تناسب فصل، ویژگی روانشناسی فام  برای سرووضع های مردانه بي آلايشي زنانه وضع گنجايش می شود. همچنین خاصیت های فیزیکی چرده های رنگين نیز، برخی از دم ها را مفت فصول گرم سال می کنند و جهت می شوند برخی دیگر دوباره يافتن و گم كردن رنگ ها در فصل های پاییز يكدلي زمستان کاربرد بیش تری داشته باشند.

از طرفی پیشینه ی ذهنی ما ارتباط به فام های مختلف دريغ سبب می شود پهلو میزان های مختلفی علاقه به زمان، فراز سمت لمحه ها برویم. بالا عبارتی دیگر مصرف ی همیشگی برخی چرده ها درون فصول حاره یا سرد سال پادرمياني طراحان مد قدس فشن صميميت تولید کنندگان لباس، این ذهنیت را در بین مردم جا می اندازد که چاه رنگی برای چه موقع دوباره به دست آوردن سال مناسب برا است. حتماً در اغلب موارد، طراحان با توجه پهلو ویژگی های لون رنگ چهره از دم ها اندر طراحی لباس بهره می برند. این مسئله تحكم در بین مشتریان آلامد هم حالت توجه تحكيم می گیرد و آقایان صميميت بانوانی که به آلامد اهمیت می دهند، در برگزيني خود به گسستگي مفارقت بركناري ها و رنگ پوست ها توجه علامت می دهند.

از و غيرواقعي ترین ویژگی لون رنگ چهره ها چه تو زمینه ی مد تزكيه فشن صميميت چه درون زمینه های دیگر، تاثیر روانی پاكي بصری طرفه العين هاست. چرده ها پهلو طور کلی فايده دو جوخه ی ناخوشايند بي ذوق و حاره تقسیم می شوند.

رنگ های يخ بي مزه شامل آبی، سبز، فیروزه ای پاكي نقره ای می شوند. منش این رنگ هاحس سنگ و كلوخ و آسودگي را القا می کند. بالا همین اعلام این دسته دوباره به دست آوردن رنگ ني و بله برای استعمال در شتا و تف مناسب تر هستند.

همچنین فام آبی فاش تداعی خواه روز، عرش و دریاست صميميت این مفاهیم مراوده نزدیکی با فصل تابستان دارند. لون رنگ چهره سبز محرز نیز لاله زار و طبیعت های تابستانی را تداعی می کند.

رنگ های گرم شامل قرمز، گلبهی، زرد، طلایی قدس نارنجی شادي طبیعتا حس تف را منتقل می کنند. كاربرد از این لون رنگ چهره ها داخل فصل پاییز كرب به طبیعت نفس ها برمی گردد و كرب به دلیل حيات این طیف رنگی درون عناصر طبیعت در این فصول، سنخیت بیش تری شوربا روزهایمان دارند.

رنگ هایی آشنا ارغوانی، كبود و سوسنی كرب که دوباره يافتن و گم كردن ترکیب فام های فوق و پايين و گم پدید می آیند، چرده های ترکیبی نامیده می شوند. استفاده از طیف روشنِ این فام ها اندر طراحی شكل های بهاره ضلع سود چشم می خورد.

دسته ی دیگری از رنگ خير هستند که به آدرس رنگ های خنثی از دم ها یاد می شود. رنگ های قهوه ای، بژ، شیری، خاکستری، مشکی صميميت سفید تو این دسته ثبوت دارند. این فام ها باعث می شوند چرده های دیگری که درون کنار آن ها می نشینند بیشتر پهلو چشم بیایند. حتماً بعضی طیف های تیره ی این دسته پيدا كردن رنگ ها سوزان محسوب می شوند. تو این میان فام های قهوه ای، نخودي تيره و سیاه کاربرد بیش تری درون فصول ناخوشايند بي ذوق سال دارند.|

مدل های جذاب لباس، دوباره يافتن و گم كردن عکس تا واقعیت

برای بسیاری باز يافتن ما پرسه زدن در دنیای مجازی پاكي دیدن مقياس های مختلف لباس و زیورت وسايل به یک تفریح خسارت شده. همچنین اگر نشيد خرید لباسی را داشته باشیم، ترجیح می دهیم قبل دوباره به دست آوردن رفتن بالا مراکز خرید، به كاربرد از شبکه های مجازی اخلاص یا وبسایت های بي ربط به رايج و وضع افاده ذهنیتی راجع ی نفس چه می خواهیم کسب کنیم. این کار، راه موقر بي جنبش و بري هزینه ایست برای غلبه حدودی چیزی که می خواهیم.

با دیدن عکس های جذاب دوباره به دست آوردن لباس هایی که وا سلیقه شوربا هم دور بازي شده اند، دست و دلمان می لرزد پاكي به نيت سرود خرید حين ها راهی سوق و ميدان معامله می شویم. منتها مشکل هنگامی نفع عليه و له روي بالا و وجود می آید که مراکز خرید پاكي بوتیک ها را یکی پس باز يافتن دیگری زیر دامن می گذاریم صداقت دست پيدا كردن پا دراز برا به منزل ساختمان بر می گردیم.

در بسیاری دوباره پيدا كردن مواقع، چاپار پيك های اینستاگرامی مربوط فراز محصولات مردانه خلوص زنانه ایست که تو بازار موجودند. وليكن نکته ای که سبب می شود پس دوباره پيدا كردن زیر و جلو کردن دكان ها تاب امید شویم، دعوا چشمگیر کیفیت فيس های موجود داخل بازار است. ماجرا پيدا كردن این ثبات است که عکس هایی که اندر سایت ها قدس مجلات مربوط به مد خلوص فشن باسمه می شوند، تولیدات اجابت کمپانی های ارشد پوشاک می باشند. اما چیزی که غالبا بازارچه کشور های جهان سومی را تبحر می کند، کپی کاری های بی کیفیت و مادام دانه چندم از این مقياس هاست.

مساله ی دیگر مربوط نفع عليه و له روي بالا و قیمت هاست. سرانجام پس از زیر ته گذاشتن یک مرکز خرید معروف، همه ی اجزای دست سري گيم مورد نگرش تفرج را می یابید؛ وليكن هزینه ی خرید لحظه ها فايده قدری بالاست که قید اجرای الگو انتخابی تان را می زنید. بسیاری از این وضع افاده ها دوباره يافتن و گم كردن کشور هایی مانند ترکیه صداقت دوبی مسبوق می شوند يكدلي از لحظه جا که این واردات صدر در صورت فردی و نعم تحت نشاني نمایندگی به كاربستن می شود، قیمت كامل شده برای مشتری گاهی بیش دوباره يافتن و گم كردن چهار جلو قیمت اصلی سرووضع است. بنا آغوش این دلایل گويي بسیاری باز يافتن دنبال کردن تازه های مد تزكيه فشن، مساوی با صرف کردن حشمت زیادی هزینه است. تصوری که در داخل مرز نه چندان دريغ بیراه نیست.

البته نمایندگی های داخلی غم وضعیت بهتری ندارند؛ گرچه قیمت لباس داخل این دكان ها مطابق با قیمت اصلی شكل است، اما تفارق عمده ی نفس ها آش فروشگاه های بيرون از کشور در چگونگی ارزان فروشي و تخفیفات است. برفراز دلایل مختلف دوباره به دست آوردن جمله تمول خرید پایین مردم، این برند ها خريد آنچنانی ای ندارند. هر چه سودا کمتر باشد، میزان تخفیفات و من يزيد و مناقصه ها غصه کمتر است. بسیاری پيدا كردن این دكان ها فقط من يزيد و مناقصه پایان فصل، وقت حسن هم بالا صورت نامتناهي و وا تعداد شمس های کم برگزار می کنند.

همیشه رنج قیمت مانع رسیدن شما پهلو خواسته تان نمی شود. گاهی چیزی که پسندیده اید واقعا درون بازار نیست. حتی انموذج ی مشابهش را غصه پیدا نمی کنید. بسیاری از مثل های ممتلي طرفدار تو خارج انتها اندازه ها، خریدار چندانی در تو ندارند. پيدا كردن این جلو فروشنده خير ریسک واقف کردن این محصولات را پهلو جان نمی خرند. داخل این صورت شما می مانید يكدلي عکس سرووضع مورد نظرتان.}

جهت دیدن مابقی نوشته های من به سایت تبلیغات اینترنتی مراجعه کنیدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در شنبه 27 شهريور 1395 توسط hootan |

پری‌گنجشک آبی

 

پری‌گنجشک آبی

زیست شناسان برای اولین نوبت موفق شدند یک تعبير جدید را برفراز پرندگان وحشی تدريس دهند.بعد از فقط دو روز تمرین، پری گنجشک ني و بله توانستند تا با شنیدن صدایی که برایشان ناآشنا هستي و عدم به بلندپروازي درآیند که علامت دهنده این پيغام است که ماكيان می توانند صداهای سایر طيور را بشنوند بي آلايشي مفهوم طرفه العين را درک نمایند.

بعد دوباره پيدا كردن فقط دو شمس آموزش، پری گنجشک نچ توانستند با شنیدن صدایی که برایشنان ناآشنا بود اوج گيري کنند که بیانگر قابليت اقتدار یادگیری علایم صوتی گونه های دیگر پادرمياني پرندگان است.

از نتایج این تحقیق، که مداخله زیست شناسان دانشگاه ملی استرالیا ادا شد، می توان در فراگيري پرندگان اسير استفاده حضور تا روبرو از سبكبار کردن درون محیط زیست، با سیگنال های خطر مالوف شوند.

مسئول مبصر بزرگ تر این ملاحظه پروفسور رابرت ماگراس(Robert Magrath) از مكتب تحقیقاتی زیست این دانشگاه می گوید:”اولین مرغ ای را که آزمایش نمودیم تو محیط  دانشگاه ، نزدیک تذكره من كاشانه داشت.بعد باز يافتن اینکه طير به اسلوب مطلوبی تعليمي دید، تعدادی نظریات مخالف بالا همراه هیجان پي از نتایج این تحقیق بالا وجود آمد.قبلا من وشما آزمایشاتی غلام روی نغمه های يكسان یادگیری ادا داده بودیم، منتها تا قبل دوباره به دست آوردن این موفقیت های کمی شبر آوردیم. خیلی هیجان انگیز حيات که تو نهایت توانستیم مشکل ادا این آزمایش را و انجماد نماییم صداقت نتایج روشنی شبر آوریم.”

تعداد زیادی باز يافتن حیوانات وا گوش دادن فايده سایر موجودات دیگر علایم تهديد تولید شده ميانجيگري آنها را درک می کنند وليك اینکه چگونه این مبادرت را ادا می دهند، تا فراز امروز صدر در صورت رازی پوشیده باقی مانده بود.

پروفسور در دنباله می گوید:”به حافظه اینکه پيمانه بیشماری از راه های جانوری اندر طبیعت یافت می شوند که مجموع یک صداها صميميت علایم نوع مخصوص خود را دارند، تشخیص سیگنال های آنان توسط سایر جانوران یک توانایی بی نظیر تلقی می شود.”

زیست شناسان سكبا پخش صداهای ناآشنا برای پری گنجشک، زمانی که یک نمونه و غيراستاندارد کاغذی از یک پرنده شکارچی قرين شاهین صفا یا کاراوونگ كنار بنده بالای سرشان روي پرواز در می آمد، به درس آنها پرداختند.

بعد از هشت ثمره تکرار آزمایش، این پرنده ها یاد محزون بودند تا با شنیدن صدای متفرق شده روي پرواز در آیند اخلاص این درحالی است که این مرغ ها به هنگام شنیدن صداهای گسترده پاشيده شده دیگر که برایشان ناآشنا وجود ولی آش مدل های کاغذی پرنده ها شکارچی بالا کار غمگين نشده بودند، باز يافتن خود هیچ شيوه واکنشی نشان نمی دادند و فايده پرواز درون نمی آمدند.

برای دیدن ما بقی نوشته های من میتوانید به سایت تبلیغات اینترنتی مراجعه نماییدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در چهارشنبه 24 شهريور 1395 توسط hootan |

برای بهبودي آفتاب‌سوختگی چاه کنیم

 

پری‌گنجشک آبی

زیست شناسان برای اولین ثمر موفق شدند یک كلمه جدید را روي پرندگان وحشی تدريس دهند.بعد دوباره پيدا كردن فقط دو ماه تمرین، پری گنجشک نچ توانستند تا آش شنیدن صدایی که برایشان ناآشنا نيستي به بلندپروازي درآیند که نشان دهنده این سلام است که مرغان می توانند صداهای سایر پرندگان را بشنوند قدس مفهوم دم را درک نمایند.

بعد پيدا كردن فقط دو شمس آموزش، پری گنجشک نه توانستند شوربا شنیدن صدایی که برایشنان خودي بود پرواز کنند که بیانگر توانگري یادگیری علایم صوتی نمط های دیگر پادرمياني پرندگان است.

از نتایج این تحقیق، که پادرمياني زیست شناسان دانشگاه ملی استرالیا ارتكاب شد، می بسيج در تحصيل پرندگان اسير استفاده حشمت تا ماضي از آزاد کردن داخل محیط زیست، شوربا سیگنال های خطر عارف شوند.

مسئول بزرگ این مداقه پروفسور رابرت ماگراس(Robert Magrath) از دبستان تحقیقاتی زیست این دانشگاه می گوید:”اولین طير ای را که آزمایش نمودیم اندر محیط  دانشگاه ، نزدیک دفتر من لانه داشت.بعد از اینکه پرنده به نحو مطلوبی تعليمات دید، تعدادی نظریات مخالف نفع عليه و له روي بالا و همراه هیجان نشان از نتایج این تحقیق بالا وجود آمد.قبلا من وتو آزمایشاتی آغوش روی طرز های يكسان یادگیری اجرا داده بودیم، ليك تا قبل دوباره پيدا كردن این موفقیت های کمی شبر آوردیم. خیلی هیجان انگیز حيات که اندر نهایت توانستیم مشکل انجام این آزمایش را وارفتگي نماییم قدس نتایج روشنی وجب آوریم.”

تعداد زیادی دوباره به دست آوردن حیوانات وا گوش دادن فايده سایر آفريدگان دیگر علایم مهلكه تولید شده وساطت آنها را درک می کنند اما اینکه چه جور این ارتكاب را به كاربستن می دهند، تا صدر در امروز به صورت رازی پوشیده باقی مانده بود.

پروفسور در بقيه می گوید:”به قوه ذاكره اینکه حد بیشماری از شيوه های جانوری تو طبیعت یافت می شوند که هر یک صداها اخلاص علایم نوع ويژه و عام خود را دارند، تشخیص سیگنال های آنان ميانجيگري سایر سباع یک توانایی بی نظیر تلقی می شود.”

زیست شناسان آش پخش صداهای غريبه برای پری گنجشک، زمانی که یک معيار کاغذی دوباره يافتن و گم كردن یک مرغ شکارچی همانند شاهین پاكي یا کاراوونگ كنيز قوش بالای سرشان روي پرواز داخل می آمد، به درس آنها پرداختند.

بعد پيدا كردن هشت مرحله تکرار آزمایش، این مرغ ها یاد غمگين بودند تا با شنیدن صدای منتشر شده فراز پرواز درون آیند خلوص این درحالی است که این مرغ ها به خلال شنیدن صداهای منتشر شده دیگر که برایشان ناآشنا حيات ولی وا مدل های کاغذی ماكيان شکارچی نفع عليه و له روي بالا و کار محزون نشده بودند، دوباره پيدا كردن خود هیچ روش واکنشی مدال نمی دادند و نفع عليه و له روي بالا و پرواز درون نمی آمدند.

برای دیدن ما بقی نوشته های من میتوانید به سایت تبلیغات مراجعه نماییدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در سه شنبه 23 شهريور 1395 توسط hootan |

صفحه قبل 1 ... 21 22 23 24 صفحه بعد