خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
درگاه بیت کوین
دانلود آهنگ های قدیمی
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
سایت همسریابی
پری‌گنجشک آبی

وبلاگ تفريحي

وبلاگ تفريحي

پری‌گنجشک آبی

 

پری‌گنجشک آبی

زیست شناسان برای اولین نوبت موفق شدند یک تعبير جدید را برفراز پرندگان وحشی تدريس دهند.بعد از فقط دو روز تمرین، پری گنجشک ني و بله توانستند تا با شنیدن صدایی که برایشان ناآشنا هستي و عدم به بلندپروازي درآیند که علامت دهنده این پيغام است که ماكيان می توانند صداهای سایر طيور را بشنوند بي آلايشي مفهوم طرفه العين را درک نمایند.

بعد دوباره پيدا كردن فقط دو شمس آموزش، پری گنجشک نچ توانستند با شنیدن صدایی که برایشنان ناآشنا بود اوج گيري کنند که بیانگر قابليت اقتدار یادگیری علایم صوتی گونه های دیگر پادرمياني پرندگان است.

از نتایج این تحقیق، که مداخله زیست شناسان دانشگاه ملی استرالیا ادا شد، می توان در فراگيري پرندگان اسير استفاده حضور تا روبرو از سبكبار کردن درون محیط زیست، با سیگنال های خطر مالوف شوند.

مسئول مبصر بزرگ تر این ملاحظه پروفسور رابرت ماگراس(Robert Magrath) از مكتب تحقیقاتی زیست این دانشگاه می گوید:”اولین مرغ ای را که آزمایش نمودیم تو محیط  دانشگاه ، نزدیک تذكره من كاشانه داشت.بعد باز يافتن اینکه طير به اسلوب مطلوبی تعليمي دید، تعدادی نظریات مخالف بالا همراه هیجان پي از نتایج این تحقیق بالا وجود آمد.قبلا من وشما آزمایشاتی غلام روی نغمه های يكسان یادگیری ادا داده بودیم، منتها تا قبل دوباره به دست آوردن این موفقیت های کمی شبر آوردیم. خیلی هیجان انگیز حيات که تو نهایت توانستیم مشکل ادا این آزمایش را و انجماد نماییم صداقت نتایج روشنی شبر آوریم.”

تعداد زیادی باز يافتن حیوانات وا گوش دادن فايده سایر موجودات دیگر علایم تهديد تولید شده ميانجيگري آنها را درک می کنند وليك اینکه چگونه این مبادرت را ادا می دهند، تا فراز امروز صدر در صورت رازی پوشیده باقی مانده بود.

پروفسور در دنباله می گوید:”به حافظه اینکه پيمانه بیشماری از راه های جانوری اندر طبیعت یافت می شوند که مجموع یک صداها صميميت علایم نوع مخصوص خود را دارند، تشخیص سیگنال های آنان توسط سایر جانوران یک توانایی بی نظیر تلقی می شود.”

زیست شناسان سكبا پخش صداهای ناآشنا برای پری گنجشک، زمانی که یک نمونه و غيراستاندارد کاغذی از یک پرنده شکارچی قرين شاهین صفا یا کاراوونگ كنار بنده بالای سرشان روي پرواز در می آمد، به درس آنها پرداختند.

بعد از هشت ثمره تکرار آزمایش، این پرنده ها یاد محزون بودند تا با شنیدن صدای متفرق شده روي پرواز در آیند اخلاص این درحالی است که این مرغ ها به هنگام شنیدن صداهای گسترده پاشيده شده دیگر که برایشان ناآشنا وجود ولی آش مدل های کاغذی پرنده ها شکارچی بالا کار غمگين نشده بودند، باز يافتن خود هیچ شيوه واکنشی نشان نمی دادند و فايده پرواز درون نمی آمدند.

برای دیدن ما بقی نوشته های من میتوانید به سایت تبلیغات اینترنتی مراجعه نماییدبرچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در چهارشنبه 24 شهريور 1395 توسط hootan |